Starting At...

If You Manage...

250+

$5

$6

Per Unit, Per Month

Per Unit, Per Month

151 - 250 

Units

Units

$8

Per Unit, Per Month

81 - 150

Units

$10

$20

$12

$15

Per Unit, Per Month

Per Unit, Per Month

Per Unit, Per Month

Per Unit, Per Month

41 - 80       

26 -  40

11 - 25     

1 - 10

Units

Units

Units

Units

How Much 

Does It Cost?

JANIIS Pricing varies according to inventory size. Here's an easy breakdown. 

Let's Get Started...

We want to get your price just right.

Asset 1.png
 
arrow&v

Thanks for submitting!

VRMA logo

Award-Winning App

padlifterbadge.png
whos_who_2020_195_178_blue.png
Padlifter Top 100 Short-Term & Vacation Rental Blogs 2019

Privacy Policy  |  Terms of Service |  JANIIS®  | All Rights Reserved |  Crafted with ♥ in USA +1 (833) 444-0151